Tilbake til alle rapporter

Firkantet hull midt i tofelten.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:48, søn. 14 mai 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 1 minutt senere

Synkehull fra 2016/17 som er reparert men enten dårlig arbeid eller synker igjen? Fryktelig ubehagelig å kjøre over med bil, folk kjører utenom hulelet. Jeg mistet kontroll over motorsykkelen ved feltbytte her! Dette kunne lett endt i ulykke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:20, man. 12 juni 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter