Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt vises dårlig

Publisert av Haldor Sæteren 09:03, tor. 18 mai 2017

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 2 minutter senere

Begge fotgjengerfeltene i krysset trenger ny maling, da de vises nesten ikke lenger. Disse er brukes veldig mye, og spesielt av skolebarn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hull i asfalten i krysset

    Sendt inn av Haldor Sæteren 09:08, man. 29 mai 2017

  • Ny asfalt og nymalte fotgjengerfelt.

    Sendt inn av Haldor Sæteren 08:51, tor. 9 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter