Tilbake til alle rapporter

Vannlekkasje ved veien

Rapportert anonymt 19:20, man. 22 mai 2017

Sendt til Buskerud og Kongsberg 5 minutter senere

Ved innkjøringa til Asbjørnsensvei nr 4 sildre det opp vann, som da renner litt nedover mot Drammensveien. Det har vært sånn i hvert fall ett år. Noe er feil, og burde fikses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei takk for henvendelsen. Den sendes til teknisk etat for videre oppfølging. Mvh Hilde Kongsberg kommune

    Sendt inn av Hilde Laugerud 09:32, tir. 23 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter