Tilbake til alle rapporter

Død dyr (Grevling)

Publisert av Ruben Guerrero 17:42, fre. 26 mai 2017

Sendt til Hedmark og Grue 3 minutter senere

Det er en død grevling på kanten av vei, veien heter Prestegardsgutua i Grue på Kirkenær. Kan noen fjerne den før den begynner å stinke?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ruben Guerrero 02:12, søn. 25 juni 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter