Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting av sykkelrute

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Jesper Henriksen 15:21, mandag 29 mai 2017

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Ifølge skilting på Ekholtveien og Dyreveien mot nord går sykkelrute 7 via dette kryss. Men det er ingen skilting om dette. Syklende fra øst (Ekholtveien) kan ikke se om de skal dreie mot sør eller nord. Syklende fra nord (Dyreveien) vil sannsynligvis sykle rett forbi Ekholtveien, fordi det ikke er noe tegn på at sykkelruten svinger inn her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter