Tilbake til alle rapporter

Lange strekkmerker i veibanen

Rapportert anonymt 21:56, man. 18 april 2011

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 3 minutter senere

Lange strekkmerker i veibanen diagonalt for veien. Gjør kjøring på motorsykkel svert risikabelt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • den langsgående riften i veibanen er fortsatt en fare for motorsykler.

    Publisert anonymt 07:49, ons. 18 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:49, ons. 18 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:10, ons. 15 juni 2011

  • Her har det aldrig blitt gjort noe. Er imponert over hvordan slike farlige veisituasjoner blir ignorert.

    Publisert anonymt 13:45, ons. 13 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:45, ons. 13 juli 2011

  • Utbedret

    Publisert anonymt 14:07, fredag 27 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter