Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfeltet fra Veistengutua og Mohagavegen

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Lena Lie Johnsen 08:50, ons. 7 juni 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 4 minutter senere

Etter at det ble forkjørsvei er det ikke lenger så mange bilister som tar hensyn til at det er et fotgjengerfelt over veien fra Veistengutua og Mohagaveien. Dette må merkes mye bedre enten med bedre merking, skilt eller fartsdumper. Dette er en skolevei og vi har mange små barn som skal ferdes over denne veien.

Det samme gjelder fotgjengerovergangen fra Trulserud veien og over til Mohagaveien. Her ligger det i tillegg en barnehage.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter