Tilbake til alle rapporter

Mye trafikk og høy hastighet

Rapportert anonymt 21:17, tor. 8 juni 2017

Sendt til Rogaland og Randaberg 2 minutter senere

Det er mye gjennomgangstrafikk i kyrkjeveien og bilene kjører i 40-50kmt. Dette er ikke akseptabelt i ei gate hvor barn leker. Må virkelig liv gå tapt før dere gjør noe med dette? Veien er også for smal til å være så trafikkert. Fartsgrensen må ned, og håper dere kan få slutt på all gjennomgangstrafikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen er dessverre ikke interessert i å prøve å hjelpe. Det ordner seg nok når di får ett liv på samvittigheten

    Publisert anonymt 10:53, tir. 13 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:22, lør. 8 juli 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter