Tilbake til alle rapporter

Hageavfall og annet søppel langs elva.

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 15:49, fre. 9 juni 2017

Sendt til Ringerike mindre enn et minutt senere

Hageavfall og annet søppel langs elva. Dette ser ikke pent ut. Ville vært fint å sette opp en eller to søppelkasser langs gangveien og et skilt hvor man informerer om at det ikke er tillatt å kaste hageavfall i skråningen ned mot elva.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:20, søn. 23 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:19, søn. 20 august 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:05, søn. 17 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter