Tilbake til alle rapporter

Jordras over veien

Rapportert anonymt 09:06, tir. 13 juni 2017

Sendt til Troms og Målselv 4 minutter senere

Det har gått et stor jordras mellom Kongsliveien 1075 og 1083. Veien er ikke fremkommelig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:51, tir. 11 juli 2017

  • Dårlig så langt!

    Publisert anonymt 13:51, tir. 11 juli 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter