Tilbake til alle rapporter

Trenger fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:12, tir. 13 juni 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Stort problem ved stokkelandsvannet. Kun 1 stk fotgjengerfelt. Masse barn som springer over veien til stadighet, farligt mtp uoversiktlig veibane med stor beplantning. Ett populært tur område. Bedre skilting av lav fartsgrense da biler kjører for stor hastighet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:09, tir. 11 juli 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter