Tilbake til alle rapporter

Forsøpling

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 13:33, tirsdag 20 juni 2017

Sendt til Bærum 2 minutter senere

Stor, sort plast-søppelsekk har ligget rett ved bussholdeplassen, retning vest, i over en måned. Ligger utenfor bussholdeplassen, i gangvei mot kontorbygg. Har blitt rapportert til kommunen på e-post 15. mai, men ingen respons. Søppel blir mer og mer dratt utover, og mye knust glass, og en del hele flasker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Søppelsekkene ble til slutt hentet men det knuste glasset ligger igjen..

    Publisert anonymt 20:10, tirsdag 18 juli 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter