Tilbake til alle rapporter

Hullete vei. Har vert slik i mange år.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jan Erik Jensen 20:20, tirsdag 20 juni 2017

Sendt til Radøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Hullete veistrekning som har blitt forsøkt reparert uten å lykkes. Hullene kommer tilbake etter kort tid. Anbefaler at veien blir høvlet ned og ny asfalt blir lagt uten asfaltkanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter