Tilbake til alle rapporter

Dårlig veidekke, huller og humper som er livsfarlige å kjøre i med både bil og tohjulinger. Nå må dette fikses, slik har det nå vært i åresvis😒

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:58, lør. 24 juni 2017

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Dårlig veidekke med stygge huller og humper.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, Dette er fylkesveg og skal fikses av Statens vegvesen. Tlf:175

    Publisert anonymt 13:32, man. 26 juni 2017

  • Hei, Dette er fylkesveg og skal fikses av Statens vegvesen. Tlf:175

    Publisert anonymt 13:32, man. 26 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:47, man. 24 juli 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter