Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalten.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 17:02, man. 26 juni 2017

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Dette er en gang og sykkelsti. Bør være tipp topp.

Hullet er ved Tangenveien 19. Hesseng.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullet / hullene blir bare større og større.

    Det er lite attraktivt å ferdes på en slik vei.

    Publisert anonymt 18:21, man. 18 juni 2018

  • Hullene er tettet.

    Sendt inn av Tommy Karlsen 13:54, fre. 28 september 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter