Tilbake til alle rapporter

Mye glassbrott i krysset Nordlysveien/Brekkaveien

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 19:41, søn. 9 juli 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 3 minutter senere

Hadde vært fint om feiebilen kunne fjerne det knuste glasset som ligger ved veikrysset Nordlysveien/ Brekkaveien. Her ferdes mange barn og folk går tur med hundene sine. Umulig å unngå å tråkke i det, da det har bredt seg utover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:54, søn. 6 august 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter