Tilbake til alle rapporter

Hull i gata

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Martin Høgh 18:23, søndag

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Hei, For noen mnd siden varslet jeg om dette hullet, som er såpass dypt at det er farlig for syklister. Jeg ba om at dere asfalterte det istedenfor å dytte grus nedi, da grusen forsvinner iløpet av noen uker. Dere valgte å bruke grus. Og nå er all grusen borte. Jeg håper dere asfalterer denne gangen.

Mvh. Martin Høgh

Wesselsgate 14, Møllenberg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter