Tilbake til alle rapporter

Hekk som kommer ut i vei.

Rapportert i kategorien Park/landskap av Lars Hodnekvam 10:19, tir. 18 juli 2017

Sendt til Lindås mindre enn et minutt senere

Hekk som kommer ut i vei. Lett å stripe opp bilen dersom en treffer biler her. Denne bør klippes enten av grunneier eller vegvesenet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:42, tir. 15 august 2017

  • Hekken er kløpt, men det kjem fortsatt greiner ut i veien som er stygge for bilane med tanke på oppstriping. Her har det nok gått litt fort i svingane. Ikkje godt nok arbeid.

    Sendt inn av Lars Hodnekvam 17:42, tir. 15 august 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:55, tir. 12 september 2017

  • Som sagt forrige gang eg svara så er hekken kløpt, men problemet er ikkje løyst. Fortsatt greiner som stikker ut mot vegbana.Desse kan som sagt stripa opp bilar.

    Sendt inn av Lars Hodnekvam 22:55, tir. 12 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter