Tilbake til alle rapporter

Feil type skilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Gro Gjerdevik 21:25, ons. 19 juli 2017

Sendt til Eid og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Tidligare gjekk denne vegen kun til Hennebygda. Når det no er ein gjennomgangs veg vert skiltet med teksten Hennebygda feil. Det skulle vert eit skilt som viste Hennebygda og pil ned til den kommunale vegen som leder inni bygda.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter