Tilbake til alle rapporter

Store områder med ødelagt asfalt/dype hul

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kristján Pétursson 20:54, søn. 23 juli 2017

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Store områder med ødelagt asfalt/dype hul på snuplassen, allerede i flere mnd/år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Store områder med ødelagt asfalt/dype hul på snuplassen, allerede i flere mnd/år.

    Publisert anonymt 07:18, man. 24 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:39, søn. 20 august 2017

  • Sent till teknisk avdeling hos Askøy kommune men vi vet ikke om det skjer noe mer. Fortsatt store hull i asfalten

    Sendt inn av Kristján Pétursson 21:39, søn. 20 august 2017

  • .

    Publisert anonymt 10:24, tir. 10 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter