Tilbake til alle rapporter

Gatelys har blitt kjørt ned

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:07, man. 24 juli 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 3 minutter senere

En trailer har antagelig kjørt ned gatelyset ved utgangen av parkeringsplassen ved Brønnerud skole.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nytt lys er satt opp. Saksbehandlingen ved Ås kommune var litt treg pga. sommerferien. De vil gjerne at man melder slike saker rett inn i kommunens eget oppfølgingssystem, men da mister jeg jo oversikten her.

    Publisert anonymt 00:03, tir. 22 august 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter