Tilbake til alle rapporter

Lekeplassen ved gangsti Luenbakken til kantåsen 20 og 22 er i dårlig forfatning, apparatene er skadet og kan medføre fare for de som benytter denne. Det er store trær ved gangstien som vaier mye i hard vind, diss kan falle over de som befinner seg på lekeplassen, de hindrer også tilsyn av barna fra husene i Kantåsen 18, 20 og 22Alle trær ved gangstien, lekeplass må fjernes.

Publisert av Terje Saastad 12:00, fre. 28 juli 2017

Sendt til Moss og Østfold 4 minutter senere

Se oppsummering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tilbakemelding fra Moss Kommune ok, men apparatene er bare fjernet, trær ikke gjort noe med, usikkert når dette blir gjort, ungene er der fortsatt.

    Sendt inn av Terje Saastad 14:25, fre. 25 august 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter