Tilbake til alle rapporter

Trenger kantslått

Rapportert i kategorien Park/landskap av Ingrid Solemsjoe 17:50, lør. 29 juli 2017

Sendt til Ringsaker 5 minutter senere

Gjengrodde grøfter. Uoversiktlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er ikke utført! Syntes dere har lang behandligstid. På tide å ta en kjøretur etter nordre kongsveg å se hvordan det ser ut her, det er ikke pent, vi gror ned! Utålmodig!

    Publisert anonymt 22:55, tir. 15 august 2017

  • Det ble vinter/vår og neste år, vi prøver igjen i 2019

    Sendt inn av Lars Bergsengstuen 14:25, mandag 15 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter