Tilbake til alle rapporter

Trafikklys skifter ikke fra rødt til grønt for trafikanter fra dronningens gate

Rapportert i kategorien Trafikklys av Alexander Johansen 21:43, man. 31 juli 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Sandefjord 1 minutt senere

Opplever at trafikklysene ikke skifter fra rødt til grønt for trafikanter i dronningens gate flere ganger i måneden. Er det midt på dagen står gjerne trafikken langt nedover i gaten mens det ikke er noe trafikk i Landstads gate.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter