Tilbake til alle rapporter

Kassa for strøsand i Kløverstien, Momarka, må skiftes ut.

Rapportert anonymt 21:13, fre. 4 august 2017

Sendt til Levanger og Nord-Trøndelag 1 minutt senere

Ber om at kassa for strøsand blir skiftet ut pga at hengslene i lokket er ødelagt. Lokket fyker ved sterk vind og kan ødelegge blant annet biler som står ute i nabolaget. Den nye kassa må plasseres på akkurat samme sted som den gamle på grunn av trang utkjøring fra gårdsplass på den andre siden av veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:29, tir. 19 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:01, lør. 21 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:34, søn. 19 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:11, søn. 17 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter