Tilbake til alle rapporter

Høy tverrgående asfaltkant

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:44, mandag 7 august 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Høy tverrgående asfaltkant mot bru.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:39, mandag 4 september 2017, markert som fikset

  • Det er asfaltert der og det er mye bedre, MEN det er skiltet med arbeidsvarslingsskilt (guloransje bunn). Det er feil. Det skal være hvit bunn på permanente skilt!!

    Publisert anonymt 18:17, søndag 5 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter