Tilbake til alle rapporter

Nå er det snart ett år siden dette gatelyset i Skjoldmøyvegen ble kjørt ned og det er ikke reparert ennå. Når kan vi forvente at gatelyset blir ordnet?

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:54, lørdag 12 august 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 1 minutt senere

Mast til gatelyset ble kjørt ned november i fjor uten at det der reparert ennå. Her er det mye trafikk og mange eldre.

Når kan vi forvente at det settes opp nytt gatelys?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ingen

    Publisert anonymt 17:38, onsdag 30 august 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:37, tirsdag 12 september 2017

  • Dårlig. Det har ikke skjedd noe på ett år. : (

    Publisert anonymt 18:37, tirsdag 12 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter