Tilbake til alle rapporter

Trær og busker vokser ut i gang- og sykkelbanen

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 13:28, søn. 13 august 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

På en lengre strekning ved Heigreveien vokser busker og trær ut på gang- og sykkelsti som gjør fremkommeligheten dårlig når man møter fotgjengere og syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:35, søn. 10 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:30, man. 9 oktober 2017

  • Dårlig erfaring siden problemet ikke er løst. Ser ikke ut som om kommunen prioriterer dette

    Publisert anonymt 09:30, man. 9 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:59, man. 6 november 2017

  • Ingen erfaring med å få dette løst. Kommunen har ikke fikset opp i problemet, - og registrerer at det er same problem på mange gang- og sykkelstier i kommunen.

    Publisert anonymt 09:59, man. 6 november 2017

  • Fikset

    Publisert anonymt 16:01, søn. 16 september 2018, markert som fikset

  • Fikset

    Sendt inn av Øystein 21:15, lør. 20 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter