Tilbake til alle rapporter

Manglende løsmasse

Rapportert anonymt 13:37, søn. 13 august 2017

Sendt til Telemark og Vinje 2 minutter senere

Mangler tildekking av kabler i grøftekant der det går en bekk under veien ved Storegutvegen 19. Se bilde

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset

    Publisert anonymt 16:02, søn. 16 september 2018, markert som fikset

  • Fikset

    Sendt inn av Øystein 21:19, lør. 20 oktober 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter