Tilbake til alle rapporter

Feiing av gangfelt gjennom miljøtunel og Stordbrua

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Harald Årvik 11:14, ons. 16 august 2017

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Feiining det ligger mye stein på brua etter fresing av veibane og i miljøtunel bør og feies.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Den er nå feiet og i orden, takk!

    Sendt inn av Harald Årvik 17:20, man. 4 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter