Tilbake til alle rapporter

Mangler hvit stripe som markerer fotgjengerfelt/sykkeltrase. må markeres på nytt-skummelt nå-for bilebe kjører helt på høyre side (enveiskjørt gate)

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:25, ons. 16 august 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 5 minutter senere

Hvit stripe på høyre side fra 3.strøm terr til 2. strøm terrasse er nesten borte. skummelt-bilene kjører helt på høyre side-selv om gata er enveiskjørt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Strålende levert - det ble fikset etter 2 dager!!!

    Publisert anonymt 12:58, tor. 14 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter