Tilbake til alle rapporter

Dårleg kantslått. Uoversiktlig der gangveg til bussstopp er

Rapportert i kategorien Trær anonymt 08:29, fre. 18 august 2017

Sendt til Kvam herad 1 minutt senere

Det har ikje hatt kantslått der iår fra riksvei 7 og opp til fykse. Og gangveien ner til busstoppet bør ryddes for tre og kratt så de blir litt meir oversiktlig når 6 åringene kjem til og frå skulen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er ein fylkeskommunal veg, slik at saka er sendt videre til Svein Lyngsgård i SVV som skulle ta det opp med entreprenør.

    Sendt inn av Jarle Ystebø 14:05, tor. 24 august 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter