Tilbake til alle rapporter

Total mangel på kantslått!!!!

Rapportert anonymt 17:49, fre. 18 august 2017

Sendt til Vågå og Oppland mindre enn et minutt senere

Total mangel på kantslått på i Sjårdalsvegen. Har ikke vert klippet her i hele sommer, mens mange andre steder har det blitt klippet flere ganger. SKJERPINGS dette er for dårlig!!!

Vegard B Pedersen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter