Tilbake til alle rapporter

Ødelagt stikkrenne -

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Arne Nilsen 15:29, lørdag 19 august 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Ved snøsmelting eller mye regn renner det en bekk over vegen, fv 170, og nedover min gardsveg. Problemet er rapportert flere ganger. Vedlagte bilder 1 og 2 er tatt i dag, 19.08.2017. Bilde 3 er fra oppmeldingen til FiksGataMi i 2013.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:44, lørdag 16 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:35, lørdag 14 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:54, lørdag 11 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter