Tilbake til alle rapporter

Grusveien trenger vedlikehold, er hullete.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Espen Johansen 12:33, man. 21 august 2017

Sendt til Askim og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Veien fikk en oppgradering for et år siden, etter dette har ingen vært å sett til den. Det er humper og hull som må utbedres. Dette må gjøres regelmessig!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Espen Johansen 08:16, lør. 23 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter