Tilbake til alle rapporter

Store ujevnheter og sprekker i asfalten på gangveien som umuliggjør sykling med støttehjul eller å trille barnevogn.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Geir Ove 10:11, ons. 23 august 2017

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gangveien er nesten uframkommelig for syklister med støttehjul eller for folk med barnevogn pga. store ujevnheter og sprekker i asfalten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:20, ons. 20 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter