Tilbake til alle rapporter

Smeller høyt hver gang noen kjører over kumlokk

Publisert av astrid.hatlen@ntnu.no 14:18, ons. 23 august 2017

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

En bit av vegen er nylig asfaltert, men kumlokket må ligge feil. Det kommer et høylydt smell hver gang buss/bil kjører over. Trafikken er tett her (altfor tett) så dette er veldig sjenerende med soveromsvinduer som vender ut mot gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter