Tilbake til alle rapporter

2 katter drept pga høyt gras..Manglende kantslått

Rapportert anonymt 21:32, tor. 24 august 2017

Sendt til Hedmark og Løten 3 minutter senere

Har enda ikke vært kantslått i år.Det er farlig for dyr og fugler da vegkanten blir ei felle da biler passerer uten å bremse for synlige dyr.Stygt er det også. Ære være bier og Humler,men nå er blomstene stort sett borte. Kantslått ja takk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:39, fre. 22 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter