Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys fra Extra og hele O.a hexumsvei

Rapportert i kategorien Gatelys av Ann kristin rovik 22:26, fre. 25 august 2017

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Ingen gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fortsatt mørkt I hele o.a.hexumsveg.

    Publisert anonymt 21:53, fre. 22 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:49, lør. 23 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter