Tilbake til alle rapporter

Ingen lys funker over gamlebrua

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:45, lør. 26 august 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Veldig mørkt over gamlebrua for gående og syklende..Alle lys er defekte

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:33, lør. 23 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:21, søn. 22 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:18, søn. 19 november 2017

  • Julegave til Skarnes befolkning: Lys på gangbrua🤗🎆

    Sendt inn av Ragnhild Sørensen 19:28, ons. 13 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:14, søn. 17 desember 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:47, søn. 14 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter