Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei på E 10 i Tjeldsund

Rapportert anonymt 00:08, søn. 27 august 2017

Sendt til Tjeldsund og Nordland 2 minutter senere

Nå er veien på E 10 i hele Tjeldsund så dårlig at den ikke er kjørbar ! Hullete og dype spor. Løse og farlige kanter. Store åpne sprekker - spesielt i midten/skjøten. I Sverige og Finland fyller Vegvesnet igjen sprekkene før de blir for store. Hvorfor klarer de det ikke i Norge ? Frosten sprenger sprekkene. Likeså klarer Svenskene å fylle i hullene og sporene slik at du ikke merker det når du kjører !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter