Tilbake til alle rapporter

Mangler gangfelt der gang/sykkelsti krysser Karl Norbecks Vei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:26, man. 28 august 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker 3 minutter senere

Det mangler gangfelt ved Karl Norbecks Vei 1 der gang/sykkelstien krysser Karl Norbecks Vei 1. Det mangler både skilt og malte striper på asfalten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:57, man. 25 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:17, man. 23 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:49, man. 20 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:01, man. 18 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:37, man. 15 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter