Tilbake til alle rapporter

Mangler lys Skoglyveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Arnt M Larsen 10:53, tir. 29 august 2017

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Det mangler gatelys i Skoglyveien, veien blir brukt av skolebarn og ungdom. veien blir ofte brukt som snarvei til gang og sykkelveien ved E-6 (mot Sandbakken)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen er registrert. Vedlikehold av veilys vil bli utført i månedsskiftet september oktober. Omfang av vedlikehold tilpasses tildelt budsjett, og prioriteringsrekkefølge er lengere mørke strekk, lys nær skoler og barnehager, skolevei.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 10:16, ons. 30 august 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter