Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper vanskelig å se

Publisert av kjell.havard.kanstad@gmail.com 18:48, tir. 29 august 2017

Sendt til Hedmark og Sør-Odal 1 minutt senere

Sliter med å se fartsdumpene i blomstervegen. Blir mye ubehagelig kjøring. Hilsen kar 40 år med godt syn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:06, tir. 26 september 2017

  • Ingenting skjedde..

    Sendt inn av kjell.havard.kanstad@gmail.com 19:06, tir. 26 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:31, ons. 25 oktober 2017

  • Dette er bare bortkastet tull. Altfor digitalt og moderne til at kommunen kommer til å klare å få gjort noe..

    Sendt inn av kjell.havard.kanstad@gmail.com 13:31, ons. 25 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter