Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt etter gravearbeid.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Erling Birkedal 08:29, ons. 30 august 2017

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det mangler enda asfaltering etter gravarbeider for datakabel tidligere i år. Ved min innkjørsel, Likollen 39, er det flere ca skarp kant i overgang asfalt/belegningsstein. Det er vel nok med snart et halvt års ulempe med dette - fra et arbeid vi ikke har bedt om. Kan noen fremskynde arbeidet med å bli ferdig med asfaltering?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:14, ons. 27 september 2017

  • Ble ordnet etter 2-3 mnd, men vet ikke om det var melding på denne siden som gjort utsalg. Det var uansett et arbeid som måtte utføres en eller annen gang, som var overlatt til en ekstern entrepenør (ikke kommunen)

    Sendt inn av Erling Birkedal 08:10, tor. 26 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter