Tilbake til alle rapporter

Hvorfor er det ikke fartsdumper her

Rapportert anonymt 14:54, ons. 30 august 2017

Sendt til Buskerud og Kongsberg mindre enn et minutt senere

Blir brukt akselrasjonsstrekning mot en Kongsbergs lengste sletter og det går barnehagebarn over fotgjengerfeltet flere ganger daglig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Takk for henvendelsen. Den sendes til veiseksjonen for videre oppfølging. Mvh Hilde Kongsberg

    Sendt inn av Hilde Laugerud 09:35, tor. 31 august 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter