Tilbake til alle rapporter

Tre over gangvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:25, tor. 7 september 2017

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

På gangsti fra Meny ned mot Bekkajordet. Henger et tre over ledningen til veibelysningen. Ryker ledningenligger treet rett over gansgstien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Treet ble ryddet vekk samme dag som det ble rapportert

    Publisert anonymt 12:19, tor. 14 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter