Tilbake til alle rapporter

Kollerudveien på Konnerud i dårlig forfatning

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rune Skramstad 12:39, tir. 26 april 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen mindre enn et minutt senere

Fra nr 54 og opp forbi nr 63 er Kollerudveien (3031 Drammen) i svært dårlig forfatning etter vinteren. Hull, sprekker, dumper og forsenkninger gjør at biler med normal bakkeklaring kan risikere å skrape nedi opphøyningen på midten hvis man ikke passer på å kjøre slalom og bruke grøftekanten riktig. Problemområdet er merket med gult og svart (hull er også merket med blått)på det vedlagte bildet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:49, fre. 27 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:35, søn. 3 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:03, man. 1 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:01, lør. 3 september 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:50, tir. 4 oktober 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter