Tilbake til alle rapporter

Inngjerdet fortau, parkering, framkommelighet gående

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:48, fre. 8 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 1 minutt senere

Vestfjordgata er igjen åpnet for bikjøring etter å ha vært gågata i sommer. Framkommeligheten for fotgjengerne er dårlig når fortauet er inngjerdet, biler parkerer på fortau. Biler parkerer og/eller leverer varer rett utenfor inngjerdet fortau slik at man må langt ut i gata eller krysse gata for å kunne komme forbi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:57, fre. 6 oktober 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:26, fre. 3 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter