Tilbake til alle rapporter

Søppel kastet utfor skråning

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 10:34, lør. 9 september 2017

Sendt til Vennesla mindre enn et minutt senere

Mye søppel kastet utfor skråning ved bolig i Golivegen 10. Består av trevikre, paller ol.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:14, lør. 7 oktober 2017, markert som fikset

  • Man har fortsatt å kase søppel, i form av trevirke, panel, paller ol utfor skråningen ved Golivegen nr 10. Ser ut til å bestå av materiale med og uten maling

    Publisert anonymt 09:21, fre. 30 november 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter